صفحه نخست | اخبار و رویدادها
حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی پس از انداختن رای در حسینیه جماران: انشاالله همه به فرمایشات امروز رهبری (در زمینه صیانت از آرا) عمل کنیم

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی یادگار گرامی حضرت امام خمینی(س) با حضور در حسینیه جماران رأی خود را به صندوق انداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی یادگار گرامی حضرت امام خمینی(س) که در میان شعار «درود بر خمینی» حاضرین وارد حسینیه جماران شد با حضور در حسینیه جماران رأی خود را به صندوق انداخت.

یادگار گرامی حضرت امام پس از شرکت در انتخابات خطاب به خبرنگاران اظهار داشت: امروز رهبری صحبت هایی داشتند انشاالله همه به فرمایشات ایشان عمل کنیم.

گفتنی است مقام معظم رهبری صبح امروز پس از ارائه رای خود، طی سخنانی از مردم خواستند در این انتخابات شرکت کنند و تاکید کردند: هیچ کس حتی خانواده ام هم نمیدانند من به چه کسی رای دادم. ایشان ادامه دادند: توصیه من به حضرات و مسئولان صندوقها و بازشماری و  قرائت آرا این است که بدانند رای مردم امانت و حق الناس است. حفظ امانت در این مساله «حق الناس» است و باید بیشتر رعایت شود. خروج از عهده حق الناس، سخت تر از خروج از عهده «حق الله» است. انشالله که ملت با شور و انگیزه در انتخابات شرکت کنند.

رهبر معظم انقلاب ادامه دادند: توقع بنده این است که همه شرکت کنند و توصیه می کنم که مردم زود پای صندوقهای رای حضور پیدا کنند و این کار را به تاخیر نیاندازند، اول صبح و در نیمه اول روز رای دهند و نگذارند دیروقت شود، فی التاخیر آفات. معظم له، با ابراز امیدواری نسبت به اینکه فردی مومن و علاقمند به کار و انقلاب، انتخاب شوند، اظهار داشتند: بنده یک نفر را به نظرم رسید و انتخاب کردم و به هیچ کس هم نظرم را نگفتم. حتی خانواده و نزدیکان من هم مطلع نیستند که من به چه کسی رای می دهم. ایشان با ابراز امیدواری نسبت به اینکه خدا به انتخاب مردم برکت دهد، ادامه دادند: امیدوارم آنچه خیر و موجب رفاه و سعادت معنوی مردم است، محقق شود.

تاریخ و زمان انتشار: جمعه 24 خرداد 1392
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: