صفحه نخست | اخبار و رویدادها
حضور یادگار امام در منازل شهیدان پرورش و دری ساوی در استان خوزستان +فیلم و گزارش تصویری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی عصر دیروز، در منزل شهید جبار دریساوی حضور یافت و در فضایی بسیار صمیمی و دوستانه با خانواده این شهید به گفت وگو پرداخت.

شهید جبار دریساوی در دوران دفاع مقدس یکی از فرماندهان شجاع و دلیر بود که مراتب فرماندهی و مدیریت را در دوران دفاع مقدس در گردان امیرالمومنین ع و گردان جعفرطیار طی کرد. وی به عنوان فرمانده دسته و گروهان در عملیات های مختلف در خوزستان و کردستان نقش آفرینی کرد و بعد از جنگ در تیپ حضرت حجت عج فرمانده گردان بود.

روحیه شهادت طلبی و ایثار او بین بچه ها زبانزد بود، جبار خیلی خوش اخلاق بود و نسبت به مسائل دینی و شرعی تقید خاصی داشت. وی از خدمتگرازان عزای سیدالشهدا ع بود و سیره اش دیدار و سرکشی به خانواده های شهدا در اهواز و سایر شهرستان ها بود. سرانجام سردار در آبان ماه 1393 در سوریه به شهادت رسید و سومین شهید مدافع حرم حضرت زینب سلام الله از اهواز نام گرفت.

در ادامه گزارش تصویری حضور حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی یادگار حضرت امام (ره) در منزل شهید جبار دریساوی مشاهده می‌گردد.

 

حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی، یادگار گرامی امام روز گذشته با حضور در منزل شهیدان علیرضا، محمدرضا و حمیدرضا پرورش در فضایی صمیمی با خانواده ایشان دیدار و گفت وگو کرد. در ادامه گزارش تصویری مراسم مشاهده می‌گردد.

 

برای مشاهده فیلم حضور یادگار امام در منازل شهیدان پرورش و دری ساوی در استان خوزستان می‌توانید روی تصویر زیر کلیک نمائید.

تاریخ و زمان انتشار: یک شنبه 7 دی 1393
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://jamaran.ir/fa/VideoNews-id_69340.aspx