صفحه نخست | اخبار و رویدادها
بازدید آیت الله هاشمی رفسنجانی از پروژه ساخت حرم مطهر امام خمینی(س) +فیلم و تصاویر

پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران - تهران

آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی بعد ازظهر امروز با حضور در حرم مطهر امام خمینی(س) پس از تجدید میثاق با همراهی یادگار امام، حجت السلام والمسلمین  سید حسن خمینی از پروژه در حال ساخت حرم مطهر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی جماران، در این بازدید آقای محمد علی انصاری توضیحاتی را در خصوص قسمت های مختلف در حال ساخت حرم مطهر امام خمینی (س) به رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه کرد.

آیت الله هاشمی رفسنجانی در پایان این بازدید اظهار داشت: خیلی خوشحالم که بالاخره جای مناسب برای جمهوری اسلامی آنهم به عنوان آرامگاه بنیان گذارش با این خصوصیات شکل می گیرد؛ البته این کار طول کشید که آن هم به دلیل تدریجی رسیدن بودجه بود. البته کارها به گونه ای بود که تدریج پذیر هم بود.

وی افزود: ان شاالله سال آینده اینجا را کامل شده ببینیم؛ حرم امام یکی از مراکزی می شود که خیلی از توریست های دنیا می خواهند آن را ببینند.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص زمان اتمام این پروژه بیان کرد: این بستگی به امکانات و شرایط مطلوب کاری دارد، اما ان شاالله اصل کار تا دو سه ماه دیگر تمام می شود.

در این بازدید حجت السلام و المسلمین سراج الدین موسوی و قدرت الله علیخانی نیز حضور داشتند.


برای مشاهده فیلم بازدید آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی از پروژه در حال ساخت حرم مطهر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران می‎توانید روی تصویر زیر کلیک نمائید.

 

 

در ادامه گزارش تصویری این بازدید مشاهده می‌گردد.تاریخ و زمان انتشار: شنبه 9 اسفند 1393
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://jamaran.ir/fa/n76233/