صفحه نخست | اخبار و رویدادها
پیام تسلیت یادگار امام در پی درگذشت پدر شهیدان شاه حسینی: آن مرحوم در تمام سالها بر عهد خویش با امام راحل (س) استوار ماند و در روزهاى سخت در کنار یاران و خانواده امام ایستاد +فیلم و تصاویر مراسم تشیع

پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران - تهران

در پی درگذشت ابوالشهدا حاج عبدالوهاب شاه حسینی، حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش جماران متن پیام تسلیت یادگار امام به این شرح است:

بسمه تعالى
درگذشت مجاهد خستگى ناپذیر، پدر شهیدان والامقام حاج عبدالوهاب شاه حسینى قدس سره  بى تردید دل همه آشنایان و ارادتمندان ایشان را به درد آورد. آن مرحوم از آن دسته از ایثارگران و مبارزانى بود که لحظه اى فریفته اعتبار زود گذر دنیایى و زرق و برق آن نشد و در تمام سالها بر عهد خویش با امام راحل (س) استوار ماند و در روزهاى سخت در کنار یاران و خانواده امام ایستاد و سرانجام پس از دوره بیمارى  طولانى در شب شهادت سالار شهیدان به فرزندان شهیدش پیوست.

اینجانب ضمن آنکه خود را عزادار آن مرحوم مى دانم این فقدان را قبل از هر کس به همسر صبور و وفادار ایشان ، مادر قهرمان شهداى عزیز و در مرحله بعد به دختر  ، داماد و نوه هاى بزرگوارشان و مردم شریف شمیران تسلیت مى گویم و از خداى متعال علو درجات ایشان را مسئلت دارم.

سید حسن خمینى

فیلم / مراسم تشییع پیکر پدر شهیدان شاه حسینی

 

در ادامه بخشی از تصاویر مراسم مشاهده می‌گردد. برای مشاهده تصاویر بیشتر می‌توانید به پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران مراجعه نمائید.


تاریخ و زمان انتشار: یک شنبه 3 آبان 1394
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://www.jamaran.ir/fa/n106699/