صفحه نخست | اخبار و رویدادها
عیادت یادگار امام راحل از آیت الله االعظمی مظاهری و آیت الله هاشمی شاهرودی

حجت ‌السلام والمسلمین سید حسن خمینی یادگار امام راحل عصر روز جمعه، با حضور در بیمارستان محلّ بستری حضرت آیت الله العظمی مظاهری ازایشان عیادت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله مظاهری، در این دیدار که آیت الله موسوی بجنوردی و همچنین حجج اسلام والمسلمین آقایان حاج سید یاسر و حاج سید علی خمینی نیز حضور داشتند، آیت الله العظمی مظاهری با بیان این مطلب که حجت الاسلام والمسلمین حاج سید حسن خمینی و برادران بزرگوارشان، از ثمرات شجرۀ طیّبۀ امام راحل عظیم الشّأن «قدّس‌سرّه‌الشّریف» هستند، از فضل علمی و همچنین روحیّات اخلاقی حجت الاسلام والمسلمین حاج سید حسن خمینی تجلیل کرده و بر ضرورت استمرار فعالیّت‌های حوزوی و برنامه‌های علمی ایشان در حوزۀ علمیّۀ قم تأکید نمودند.

در این ملاقات حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی نیز ضمن تشکّر از توجه و اظهار محبّت همیشگی آیت الله العظمی مظاهری، شفای کامل و طول عمر ایشان را از خداوند متعال مسألت کرد.

گزارش دیگری حاکی است که حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی یادگار امام راحل همچنین  ازآیت‌الله هاشمی شاهرودی رئیس هیأت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه‌گانه که در همان بیمارستان بستری می باشد عیادت و برای سلامتی و شفای ایشات دعا کردند.

براساس این گزارش یادگار گرامی امام راحل همچنین از برخی بیماران  بستری شده در این بیمارستان عیادت و برای  انان آرزوی سلامتی و بهبودی کرد.


تاریخ و زمان انتشار: جمعه 16 دی 1390
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران - تهران
آدرس: http://www.jamaran.ir/fa/NewsContent-id_20057.aspx