صفحه نخست | اخبار و رویدادها
روزهای تلخ هنرمند متعهد و پیگیری مشفقانه یادگار امام

سهراب هادی هنرمند و نویسنده و مسئول واحد انتشارات مؤسسه تنظیم و نشرآثار امام خمینی به علت حادثه برق‌ گرفتگی هم اکنون در بیمارستان آتیه بستری و تحت عمل جراحی قرار گفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، علی اصغر سعادتی مشاور هنری مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی در این رابطه گفت: آقای سهراب هادی پنج شنبه 21 اردیبهشت در منزل دچار برق گرفتگی شدند و خانواده بلافاصله او را به بیمارستان مدرس می‌برند اما آنها با یک پانسمان سرپایی او را با آمبولانس به بیمارستان سوانح و سوختگی مطهری در خیابان ولی‌عصر انتقال می‌دهند که آنجا در نمیه شب تحت معاینه دکتر پگاه که از متخصصان این رشته است قرار می‌گیرد.

به گفته سعادتی صبح آن روز خانواده آقای هادی با وی تماس می‌گیرند و ماجرا را بیان می‌کنند که وی هم بلافاصله به بیمارستان می رود و وقتی وضعیت جسمی آقای هادی را می بیند، با دفتر دکتر حمید انصاری و نیز دفتر حاج حسن آقای خمینی تماس گرفته و شرح ماجرا را می گوید.

وی می گوید: آقای هادی هر دو دستش پانسمان بود و صحبت نمی‌کردند و از قرار، فشارهای تنفسی هم به ایشان آمده بود و لبش هم ترکیده بود چرا که برق از دهانش خارج شده بود.

سعادتی با اشاره به پیگیری‌ها و همراهی‌های مشفقانه دکتر انصاری و حاج حسن خمینی در این زمینه گفت: آقای انصاری بلافاصله تماس گرفتند و از امکانات و ارتباطاتشان برای پیشبرد امور بهره گرفتند و همچنین به خانواده آقای هادی گفتند که نگران مشکلات مالی نباشید و بهترین تجهیزات را برای مداوای او فراهم کنید.

به گفته مشاور هنری موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره)، برابر تشخیصی که دکتر پگاه دادند، درصد سوختگی ایشان سه درصد بود اما به دلیل شدت فشار برق سه انگشت دست چپ و انگشت دست راست به همراه لبشان، دچار آسیب‌دیدگی شدید شد که در معاینات بعدی گفتند که سه انگشت دست چپ باید قطع شود، چرا که سبب می‌شود عفونت به بدن نفوذ کند.

سعادتی در ادامه به تلاشهای خانواده و دیگر پزشکان در این زمینه اشاره کرد و گفت: امروز خانواده آقای هادی را به مطب دکتری می‌برند که فوق تخصص این کار است و ایشان هم گفتند که در بیمارستان آتیه  برای عمل جراحی روی دست‌هایشان در ساعت 7 و 30 دقیقه امروز بستری شوند.

به گفته مشاور هنری موسسه تنظیم و نشر آثار امام، ساعت 12 ظهر امروز آقای هادی را به بیمارستان آتیه بردند و الان احتمالا جراحی شروع شده و دکتر امیدواری داده است که انگشت دست راست ایشان با عمل جراحی ترمیم شود که از شهروندان ایرانی می‌خواهیم برای سلامتی این هنرمند فروتن و بی‌ادعا دعا کنند تا ایشان بتواند با سلامتی به کار هنری خود ادامه دهد.


تاریخ و زمان انتشار: شنبه 30 اردیبهشت 1391
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://jamaran.ir/fa/NewsContent-id_21546.aspx