صفحه نخست | اخبار و رویدادها
تشکر فرزند آیت الله طاهری اصفهانی از یادگار امام؛ از جناب عالی انتظار داریم ما را در پاسداشت حقوق ایشان، پیوسته راهنما و همراه باشید

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدحسن طاهری فرزند آیت الله طاهری اصفهانی طی پیامی از ابراز همدردی و حضور حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی یادگار گرامی حضرت امام در بیت آن مرحوم تشکر کرد. به گزارش جماران متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور سرور گرامی حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای حاج سید حسن خمینی  زیدعزه العالی

با سلام و تقدیم احترام

پیام محبت آمیز و تسلی بخش حضرتعالی به مناسبت رحلت والد ماجد، فقیه عامل و مجاهد عرصه های جهاد و مبارزه حضرت آیت الله طاهری قدس سره واصل گردید. ایشان که از آغاز نهضت حضرت آیت الله العظمی امام خمینی قدس سره افتخار شاگردی و همراهی آن رهبر یگانه را آگاهانه انتخاب کرده بود وفادارانه این مسؤلیت معنوی و مقدس را تا پایان عمر پاس داشت و بر طریق مستقیم مقتدای خود پایدار ماند و چه پر راز و رمز در سالروز رحلت حضرت امام (ره) به سوی معشوق پرواز نمود "لهم دار السلام عند ربهم و هو ولیهم بما کانوا یعملون".

امیدواریم خداوند منان زحمات و مجاهدات آن بزرگمرد صابر را برای اعتلای دین حنیف و تحقق عدالت و سربلندی کشور و مردم، مقرون به توفیق، و اجر صابران و مجاهدان را در اعمال ایشان ثبت فرماید. از جناب عالی انتظار داریم ما را در پاسداشت حقوق ایشان، پیوسته راهنما و همراه باشید.

وظیفه می دانیم از سوی خود و همه خانواده ی داغدار از تشریف فرمایی و ابراز همدردی حضرت عالی و بیت شریف و معزز حضرت امام (ره) در مراسم تشییع و ترحیم آن روحانی فقیه و رنج دیده تشکر و سپاس قلبی خود را با امتنان تقدیم دارم. برای حضرت عالی و خاندان مکرم ، سلامتی ، طول عمر و توفیقات مزید از درگاه خداوند منان مسئلت داریم.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

سید محمد حسن طاهری

92/4/1


تاریخ و زمان انتشار: پنج شنبه 6 تیر 1392
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://www.jamaran.ir/fa/NewsContent-id_27756.aspx