صفحه نخست | اخبار و رویدادها
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در مراسم تجدید میثاق هیئت دولت با آرمان های امام خمینی: مردم با امید بسیار زیادی به فکر، دست و اندیشه و سخن دولت محترم چشم دوخته اند

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی اظهار داشت: در جامعه شاهد هستیم که مردم با امید بسیار زیادی به فکر، دست و اندیشه  و سخن دوستان عزیز در دولت محترم چشم دوخته‌اند که آن را مغتنم می دانیم و آن را نقطه قوت دولت عزیز می دانیم و مثل مردم چشم امید به آینده سرزمین مقدس مان داریم.

به گزارش جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی یادگار امام در مراسم تجدید میثاق هیئت دولت با آرمان های امام راحل گفت: در آغازین روزهای هفته دولت حضور برادر بسیار عزیز و گرامی ریاست محترم جمهوری جناب آقای روحانی را به همراه عزیزان بزرگوار هیات محترم دولت و وزیران توان مند و خدوم که به حمدالله با نگاه تیزبین و دقیق آقای روحانی انتخاب شدند را به حرم مطهر امام خیر مقدم عرض می کنم و امیدوارم همان گونه که سرور بزرگوارمان آقای روحانی فرمودند ان شاءالله این دولت بتواند مشکلات مختلف در زمینه معیشت و مسائل داخلی و خارجی را از پیش رو بردارد.

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی ادامه داد: در جامعه شاهد هستیم که مردم با امید بسیار زیادی به فکر، دست و اندیشه  و سخن دوستان عزیز در دولت محترم چشم دوخته‌اند که آن را مغتنم می دانیم و آن را نقطه قوت دولت عزیز می دانیم و مثل مردم چشم امید به آینده سرزمین مقدس مان داریم، البته مشکلات مختلف روی هم انباشته شده است که انتظار حل آن ها در کوتاه مدت را نداریم.

یادگار امام افزود: اما رویه مناسب و شیب حل مشکلات باید مطلوب باشد. جا دارد از برادران مان که در دولت زمان امام و بعد از آن خدمت کردند، تشکر کنیم.

وی در پایان بار دیگر برای دولت جدید آرزوی موفقیت در خدمت کرد و برای شهیدان رجایی و باهنر علو درجات مسألت کرد.


تاریخ و زمان انتشار: شنبه 2 شهریور 1392
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://jamaran.ir/fa/NewsContent-id_30459.aspx