صفحه نخست | اخبار و رویدادها
مادر محیط بان شهید در حضور دو یادگار امام : یک فرزندم را در جبهه جنگ، دیگری را در جبهه محیط زیست؛ او را به امام؛ این را به سید حسن بخشیدم

در نخستین جشن ملی بخشش که عصر روز شنبه به همت وزارت ورزش و جوانان در تالار وحدت برگزار شد، خانواده محیط بان مقتول، قلی بیرامی، در حضور دو یادگار امام، سید حسن و سید یاسر خمینی، قاتل را بخشیدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و اطلاع رسانی جماران، حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی با اهدای تندیس بخشش و هدیه ای به رسم یادبود از خانواده محیط بان، قلی بیرامی محیط بان کازرونی که از حق قصاص خود گذشتند، تقدیر کرد. مادر مقتول در حاشیه این مراسم گفت: یک فرزندم در جبهه جنگ حق علیه باطل و دیگری در جبهه محیط زیست شهید شد؛ آن شهیدم را به امام بزرگوارمان بخشیدم و این فرزندم را به سید حسن می بخشم. سخنان این مادر شهید با تشویق و ابراز احساسات فراوان حاضرین و تکریم و ابراز احترام سید حسن خمینی همراه شد.

گفتنی است، قلی بیرامی، برادر شهید بیرامی در درگیری با متجاوزان محیط زیست در پارک ملی نیابند استان بوشهر به شهادت رسید. اکنون قاتل این محیط بان که از سال 81 در زندان بسر می برد؛ با گذشت خانواده مقتول از حق قصاص، آزاد است.

تاریخ و زمان انتشار: شنبه 17 خرداد 1393
نویسنده:
مرجع: پايگاه اطلاع رساني و خبري جماران
آدرس: http://jamaran.ir/fa/NewsContent-id_44172.aspx