صفحه نخست | اخبار و رویدادها
سید حسن خمینی در مراسم تجدید میثاق هیأت دولت با آرمان های امام: باید قدردان گام بزرگ تثبیت حقوق هسته ای باشیم/ امیدواریم زحمات دولت در سایر حوزه ها به بار بنشیند +تصاویر و فیلم

پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران - تهران

یادگار گرامی امام با تقدیر از خدمات دولت تدبیر و امید و تلاش های زحمات تیم هسته ای در تثبیت حقوق هسته ای ابراز امیدواری کرد: وعده های این دولت در سایر حوزه ها نیز محقق شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در مراسم تجدید میثاق رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در حرم مطهر امام راحل که در نخستین روز هفته دولت انجام شد، با اشاره به روایتی از یکی از معصومین اظهار کرد: امام صادق (ع) می فرمایند که "خدا کسانی را که باب نعمت و کرامت در جامعه ای را مسدود می کنند لعنت کند." از ایشان سؤال می شود که "اینان چه کسانی هستند؟" و حضرت پاسخ می دهند، "کسانی که محبت، کرامت و لطفی به آنها در جامعه می شود و شکرگزار نیستند؛ اینان باعث می شوند که (در جامعه) دیگر کسی خوبی نکند".

وی با اشاره به خدمات و تلاش های دولت یازدهم در 2 سال گذشته افزود: جا دارد همه ما با دیدن این تلاش ها شکرگزار خداوند و قدردان دولت و به خصوص کار بزرگی باشیم که آقای ظریف و دوستانشان انجام دادند و گام بزرگی در جهت تثبیت حقوق هسته ای و تلاش های مردم در جامعه اسلامی برداشتند.

یادگار امام گفت: امیدواریم یکایک زحمات دیگر دوستان در سایر حوزه ها به بار بنشیند و شاهد تحقق همه وعده هایی باشیم که دولت تدبیر و امید با بیان آنها کار خود را شروع کرد و توانست اعتماد مردم را کسب کند.

وی در پایان با بیان روایتی از حضرت علی (ع) مبنی بر اینکه "اگر کسی کاری کرد و با تشکر رو به رو نشد، خود را وابسته به تشکر ندانسته و کار خود را انجام دهد،" خطاب به اعضای دولت یادآوری کرد: چشم شما به تشکر کسی نباشد، زیرا خداوند بیش از هر کسی به نیت خیر عوامل کارها واقف است.

سید حسن خمینی تصریح کرد: ما به عنوان کسانی که بیرون گود ایستاده ایم، وظیفه تشکر داریم و شما که میان گود هستید وظیفه تلاش، خدمت، همت و عزم راسخ را بر دوش دارید.

 

برای مشاهده فیلم مراسم تجدید میثاق اعضای هیئت دولت با آرمان های حضرت امام(س) روی تصویر زیر کلیک نمائید.

فیلم / حاشیه تجدید میثاق اعضای هیئت دولت با آرمان های حضرت امام(س)

در ادامه بخشی از تصاویر این مراسم مشاهده می‌گردد.

برای مشاهده تصاویر بیشتر می‌توانید به پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران مراجعه نمائید.


 


تاریخ و زمان انتشار: چهار شنبه 4 شهریور 1394
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://www.jamaran.ir/fa/n98539/