صفحه نخست | اخبار و رویدادها
بیت امام در مسیر قانون گام برمی دارد.

پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران - تهران

یک منبع نزدیک به بیت امام (ره) با انتقاد از انتشار اخبار غیر موثق در مورد سید حسن خمینی در عین حال تاکید کرد که بیت امام در مسیر قانون گام برمی‌دارد.

به گزارش جماران، وی با انتقاد از برخی رسانه ها و افراد که خود را بعضاً «حامی» و «هوادار آیت الله سید حسن خمینی» می خوانند، این دست رسانه ها را فاقد اعتبار و البته بدون ارتباط با بیت امام خواند.

وی با اشاره به انتشار برخی اخبار در سایت ها و رسانه های مجازی که خود را «حامی آیت الله سید حسن خمینی» می خوانند، گفت: طی ساعات گذشته، این رسانه ها اخبار غیرموثق و غیردقیقی را در مورد آیت الله سید حسن خمینی و اجازات ایشان از مراجع تقلید منتشر کردند.

او افزود: این دست رسانه های مدعی هواداری بیت امام (ره)، با انتشار این نوع اخبار غیرموثق، بهانه به دست مخالفان و منتقدان و بدخواهان امام(ره) داده و باعث تداوم و تشدید هجمه و موج تخریب ها علیه بیت امام (ره) شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از کانال تلگرامی سید حسن خمینی، این منبع نزدیک به بیت امام (ره) با اشاره به نقدهای وارده به اطلاعیه های متفاوت شورای نگهبان، ضمن انتقاد شدید از اخبار برخی رسانه‌ها که به دنبال تحریک و تقابل با شورای نگهبان و دو قطبی کردن انتخابات هستند، گفت: متاسفانه این رسانه ها، با انتشار چنین اخبار و تحلیل های نادرست و کذبی، در پی تقابل سازی بیت امام با ارکان قانونی نظام هستند، اما مکرراً تاکید شده که نه تنها این جریان سازی ها، با این روشهای ناصواب راه به جایی نخواهند برد، بلکه بیت امام (ره)، چونان گذشته در مسیر قانون گام برخواهد داشت.

تاریخ و زمان انتشار: چهار شنبه 30 دی 1394
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://www.jamaran.ir/fa/n116331/