صفحه نخست | اخبار و رویدادها
سید حسن خمینی با استاد عزت الله انتظامی دیدار کرد

یادگار گرامی امام با استاد عزت الله انتظامی هنرمند پیشکسوت کشورمان دیدار کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در این دیدار، استاد انتظامی را از مفاخر عرصه فرهنگ و هنر ایران خواند و سلامتی و طول عمر وی را از خداوند مسألت کرد. در این دیدار که حجت الاسلام و المسلمین مرتضی اشراقی نوه گرامی حضرت امام و مجید انتظامی نیز حضور داشتند، استاد انتظامی ضمن تشکر از حضور یادگار امام خاطراتی را از دوران فعالیت هنری خود بیان کرد.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر جی پلاس؛ حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی ضمن عیادت از این استاد پیشکسوت بازیگری تئاتر و سینما برای وی طلب عافیت کرد و همچنین گپ و گفت خودمانی با استاد انتظامی انجام داد.

مرتضی اشراقی هم که در این دیدار یادگار امام را همراهی می کرد، در پستی در اینستاگرام، اینگونه نوشت: امروز توفيق شد و در معيت حاج حسن آقا به ديدار و عيادت استاد مسلم و پيشكسوت سينما و هنر ايران عزت الله انتظامى رفتيم. استاد در حاليكه پيرمرد ٩٢ ساله اى است حافظه و توانمندى ذهنى كم نظيرى دارد و هر بيننده اى را به خود مجذوب مى كند. خدا هموا ه به سلامتش دارد.

فیام این دیدار صمیمی را در لینک روبرو مشاهده نمایید: http://jamaran.ir/VideoNews-id_141098.aspx


تاریخ و زمان انتشار: چهار شنبه 27 مرداد 1395
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://jamaran.ir/fa/n141092/