صفحه نخست | دیدگاه ها و تالیفات | سخنرانی ها
رحم بر رژیم تیزدندان اسرائیل،‌ ظلم به هر آزادیخواهی است (11-03-89)

یادگار امام گفت: امروز بزرگترین خدمت به امام و انقلاب این است که هر کدام در مسیر کارآمدی نظام یک گام به جلو برداریم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی که در مراسم تجدید میثاق شهرداران و اعضای شورای شهر تهران در حرم مطهر سخن می گفت، به فاجعه اخیر رژیم صهیونیستی اشاره کرد و اظهار داشت: نمی شود برای بنیانگذار نظام بزرگداشت گرفت و از فاجعه ای که دیروز در جهان اتفاق افتاد یاد نکرد. گروهی که به قصد انسان دوستی و کمک به همنوعان به سمت فلسطین حرکت کرده بودند تا به یاری مظلومان برسند،‌ در نظام دروغ فعلی، گرفتار ددمنشی رژیم صهیونیستی شدند.
وی افزود: این فاجعه کمی نیست که دنیا بنشیند و نظاره کند و سخنی نگوید. شرایط امروز جهان ما اینگونه است که در آن یک رژیم غاصب که اصل وجودش از نطفه ای حرم بسته شده و جایگاهی بسیار پست تر از واقعیت تاریخی دارد، هر نوع تلاش برای کمک ولو انسان دوستانه به مسلمانان را برنمی تابد.
یادگار امام اظهار داشت: این روزها یاد این جمله معروف امام که می گفت؛ اسرائیل باید از بین برود، تداعی می شود. حرکتی که دیروز اتفاق افتاد آیا جز دنائتی است که در بطن این رژیم منحوس وجود دارد؟ دنیا سالهاست با این غده سرطانی مواجه است جهان اسلام سالهاست با این نفرین الهی روبرو است.
وی اضافه کرد: باید به روح امام رحمت فرستاد که تعامل با این رژیم، تعامل با گرگی است که به گوسفندان حمله می کند. رحم بر این تیزدندان فاسد، ظلم به هر آزادیخواهی است. متاسفانه امروزه برخی دولتها از این رژیم حمایت می کنند.
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در بخش دیگری از سخنان خود به تقدیر از تلاش های مجموعه شهرداری تهران پرداخت و اظهار داشت: ما همه باید شاکر نعمت نظام اسلامی و زحمات امام باشیم. شکر هر نعمت وابسته به مسولیت و جایگاهی است که هر انسانی دارد. امروز بزرگترین خدمت به امام و انقلاب این است که هر کدام در مسیر کارآمدی نظام یک گام به جلو برداریم.
وی افزود: در تلاش های  شهرداری تهران این نکته را می بینیم که سعی می شود کارآمدی نظام به ظهور برسد. جا دارد از زحمات اعضای خدوم و زحمتکش شهرداری تهران و شورای شهر و همچنین شهردار خوب، توانمند و ارزشمند برادرمان جناب آقای دکتر قالیباف تشکر کنیم.

تاریخ و زمان انتشار: سه شنبه 11 خرداد 1389
نویسنده:
مرجع: