صفحه نخست | از نگاه دیگران | سید حسن خمینی بزرگترین میراث دار اندیشه های امام (ره) است (مصطفی کواکبیان)

سید حسن خمینی بزرگترین میراث‌دار اندیشه‌های امام(ره) است


پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، مصطفی کواکبیان دبیر کل حزب مردم سالاری با اشاره به اتهامات وارده شده به سید حسین خمینی نوه بنیانگذار جمهوری اسلامی گفت: عده‌ای با تضعیف و تخریب سید حسن خمینی و بیت امام در صدد تضعیف اندیشه‌های تابناک امام (ره) هستند.
نماینده مردم سمنان در گفتگو با ایلنا اظهار داشت:شکی نیست که بزرگترین میراث‌دار اندیشه‌های امام و نگاهبان آثار مکتوب سیاسی و تفکرات امام خمینی‏، سید حسن خمینی است.
وی افزود: کسانی که امروز موسسه نشر و تنظیم آثار امام خمینی و نوه وی را مورد تضعیف قرار می‌دهند، درصدد احیای تفکرات کسانی هستند که در دوران حیات امام خمینی در مقابل ایشان مطرح بودند و اندیشه‌هایش را نمی‌تابیدند.
کواکبیان خاطرنشان کرد: این اهمیت ندارد که سید حسن خمینی در انتخابات چه موضعی داشتند و این افراد کوچکتر از آن هستند که بتوانند به چنین اهدافی دست پیدا کنند.
وی افزود: ما بر این باوریم که رهبر معظم انقلاب خودشان بزرگترین حامی این موسسه و بیت شریف امام خواهند بود.
نماینده سمنان تاکید کرد: شکی نیست که امروز ما در نظامی زندگی می‌کنیم که بنیانگذار آن امام خمینی است و دولت مجلس و ارکان حکومتی همگی مدیون تلاش های امام خمینی‌(ره) هستیم.
دبیرکل حزب مردم سالاری یادآور شد:چه دلیلی دارد به بهانه ملاقات نوه امام با فرزند شهید مظلوم بهشتی عده‌ای بخواهند این همه جاروجنجال راه بیاندازند؟
وی افزود: آن کسانی که ابعاد علمی و شخصیتی سید حسن خمینی را زیر سوال می‌برند کافی است به برخی از اساتید و طلاب فاضل کشور و سخنرانی‌های خود ایشان مراجعه کنند تا بفهمند که نوه امام از چه میزان معارف دینی و علمی و معلومات فضلی و همچنین مدیریت شایسته‌ای برخوردار است.
عضو فراکسیون خط امام(ره)مجلس در پایان با تاکید بر بزرگداشت روز جهانی قدس خواستار حضور هرچه گسترده‌تر ملت ایران در این راهپیمایی شدند.

قبلیبعدی